|
|
|
|
|
|
|
Een prachtig bezit met 5 slaapkamers, gelegen in de bossen en valleien van het nationale park van Noord Bourgondië/Champagne. In uitstekende staat, binnen en buiten, met vele originele details. |
EIGENSCHAPPEN
Grote woonruimte op de begane grond en grote keuken met stenen open haard en twee salons van 40 m² en 28 m², beide met originele parketvloer.
Grote aankomsthal met eiken trap naar de eerste verdieping waar 5 slaapkamers zijn.
Grote zolder te bereiken via een trap en 120 m² potentiële woonruimte. Momenteel 3 kamers van 39 m², 44 m² en 36 m².
Naast de keuken op de begane grond is onder andere een grote garage, werkplaats, bijkeuken met aansluiting voor een wasmachine en boilerruimte met een nieuwe Weismann boiler.
Badkamers op de begane grond en eerste verdieping.
Gewelfde wijnkelder te bereiken via het huis.
Besloten voortuin en binnenplaats achter, met een originele 2 meter hoge stenen muur van de pastorie. Meerdere kleine bijgebouwen waaronder een duiventil en opslagruimte voor tuinspullen.
Gelegen in een rustig dorp, niet ver van de winkels, in een prachtig gebied, aangewezen als het 6de nationale park.
Op een uur rijden van 3 steden: Dijon, Troyes en Auxerre.
Uitstekende verbinding met de snelweg naar het noorden en zuiden. 3 trainstation nabij (waaronder 2 TGV station) met een goede verbinding naar Parijs, het zuiden en oosten van Frankrijk en Zwitserland.
Mogelijkheid om het als woning te gebruiken en 3 slaapkamers te verhuren als B&B. Een stuk grond aan de zijkant van de ingang (bij de prijs inbegrepen) biedt genoeg parkeerruimte voor 5 auto's.
De eigenaar heeft ook nog een besloten stuk grond van zo'n 500 m² met een overdekte ruimte, broeikas, terras en moestuin meteen achter het bezit. De koper van deze woning heeft automatisch ook een optie tot koop voor deze grond. |
|