|
|
|
|
|
|
|
Prachtig gerestaureerd huis uit de 19de eeuw met 3 slaapkamers en ruimte voor meer. Mooi uitzicht en leuke tuin met eigen wijngaard. 30 minuten van Beaune, Chalon en het TGV station in Montchanin. |
Het huis ligt in de mooie Maranges vallei en is onlangs gerestaureerd. Deze familie woning is een en al comfort.
Hal met originele plavuizen. Keuken met inbouwapparatuur en dubbele glazen deuren die uitkomen op de eetkamer. Grote salon met parketvloer en werkende open haard. Opslag ruimte naast de hal. Beneden badkamer, bijkeuken en toilet, met losse toegang vanuit de tuin.
Boven is een grote kamer, te gebruiken als tweede salon of studeerkamer, 3 slaapkamers en een mooie badkamer en toilet. De ouderslaapkamer heeft een en suite douche ruimte en toilet.
Één slaapkamer heeft toegang tot de zolder die boven het gehele huis loopt en waar ombouwmogelijkheden zijn.
Voor het huis is er toegang tot een zeer mooi souterrain. De eerste kelder heeft een dubbel gewelf zou zeer mooi zijn als receptie kelder. De tweede is ook gewelfd met veel ruimte.
Buiten is er voor het huis een grote schuur, momenteel in gebruik als atelier. Dit kan worden gebruikt als compleet gastenhuis. Ook is er een garage voor het huis.
De mooie achtertuin komt uit op de wijngaarden. Bij het bezit hoort een kleine wijngaard van 1600 m² waar druiven groeien met de AOC titel. Er wordt daar nu verbouwd door een lokale wijn producent. U krijgt hier heerlijke wijn van hem voor terug.
Achter het bezit zijn nog meer wijngaarden, hierdoor is er een prachtig uitzicht vanaf de achtertuin.
De ramen zijn overal dubbelglas en er is een op afstand bedienbare centrale verwarming. |
|